Obchodní podmínky Chalupa Monika

 

1. Rezervace: ubytovácí smlouva je uzavřena, v případě, že ubytování bylo obědnano od hostu a majitelem potvrzeno emailem a nebo faxem.

Za krátký-termín rezervace, a na základě zvláštní žádosti budou přijímány telefonická potvrzení akzeptována.

 

2. Platby: 30% z celkové částky do 7 dnů po rezervaci - zůstatek 7 dní před příjezdem.

 

3. Storno podmínky: Po zrušení do 14 dnů před příjezdem, 20%, za zrušení do 7 dní před příjezdem, 30% z dohodnuté částky splatné, po tom 100%. V případě předčasného ukončení nebo ne přijeti, nájemce nemá nárok na náhradu za nevyužité dny pronájmu.

 

4. Odstoupení od smlouvy: Pronajímatel ma právo na odstoupení od smlouvy kdyz nájemce nepošle potvrzení do 10 dnů a nebo když konečná platba nedojde do 14 dnu před příjezdem. V obou případech není povinnost na straně pronajímatele, ke konzultaci s hostem.

 

5. Nástup je od 15.00 do 18.00 hodin. V připadě pozdějšiho v příjezdu informujte Chalupu Monika. Budeme rádi, pokud nám oznamite přibližný čas příjezdu předem.

 

6. Datum příjezdu a odjezdu jsou poplatné jako jeden den.

 

7. Nájemce se musí chovat tak, aby nepoškodil  vybavení a zařízení bydleni. Zajistit dostatečné větrání a vytápění. Za veškeré škody zpusobenem v průběhu pronájmu odpovida nájemce.

Pro pripadně  škody je vklad CZK 3000,-  které budou vraceny při odejzdu. Z častky budou odečteny připadne vzniklé škody.

 

 

8. Používání společných zařízení, jako jsou zahrady, garáže, a veškeré vybavení na pozemku je na vlastní nebezpeči.

 

9. Ubytovatel neručí za ztrátu nebo poškození věci jakéhokoli druhu, včetně automobilů.

 

10. Pronajímateli výslovně odkazuje na zvláštni upozorněni Chalupy Monika. V Chalupě Monika kouření je zákazeno. Zákaz kouření na pokojích nebo u okna, otevřeného ohně v dome (svíčky nepovolene!). Náhrada škody se řídí zásadou "znečišťovatel platí“. V případě porušení, pokuta ve výši nejméně CZK 2500, - nebo částku na odstranění škod (a případně odstranění zápachu z domova), je nezbytné! Prosím, myslete na další hosty. Děkujeme Vám za pochopení.

 

11. V den odjezdu, host musí uvolnit chalupu do 10:00 hodin a řádně předat. Pokud si pobyt v chalupě prodloužite až do 14:00 hodin bez konzultace, bude se účtovat půl dne, od 14:00 hodin se bude účtovat 1 den. Pokud host odejde bez řádného předáni, se bude účtovat kromě nákladů paušální poplatek ve výši CZK 1200,-.

 

Prosím, zeptejte se nás, jeslti pozdější odjezd je možný.

S odkazem na chalupu nájemce akceptuje tyto obchodní podmínky.
Tyto obchodní podmínky a jasná pravidla, chceme se vyhnout nedorozumění. Obecně však platí: otevřené, přímé konverzaci řídí téměř vše.

V tomto smyslu jsme si jisti, že budete trávit s námi rádi dovolenou a těšíme se na vás!

 

Vaš Hans Winter

 

Všechny nabidky podléhaji změnám, chyby a změny vyhrazeny.

Anfrage / Bestellformular
Anfrage / Bestellformular
Deutsch
Deutsch
Česky
Česky